Online
Workshop BEM Ouderenzorg
In het kort
Deze online workshop voor zorgmedewerkers in de ouderenzorg geeft alle ins en outs over de BEM. De BEM ondersteunt je bij het gesprek met je cliënt over eigen beheer van medicatie. Wat kan iemand zelf? Waar is hulp bij nodig? Ook bespreken we de werkwijze in je organisatie rondom dit eigen beheer.
Voor wie
Aandachtsvelders medicatieveiligheid, Beleidsmedewerkers, Kwaliteitsfunctionarissen, Teammanagers, Verpleegkundigen, Verzorgenden, Wijkverpleegkundigen
In de sectoren
Ouderenzorg, Thuiszorg
Duur
1 uur
Groepsgrootte
Maximaal 9
Accreditatie
Kwaliteitsregister V&V: 1 punten
CanMEDS-competenties
Vakinhoudelijk handelen: 20%
Communicatie: 40%
Samenwerking: 40%
Kosten
€ 525,00 per groep (vrij van BTW)
Beschikbare data
Er zijn momenteel geen data beschikbaar. Wil je op de hoogte gehouden worden? Stuur dan een bericht naar info@ivm.nl en om welke nascholing het gaat.
We geven deze incompany scholing aan een groep van maximaal 9 deelnemers. Heb je interesse? Stuur dan een mail naar nascholing@ivm.nl. We nemen meteen contact met je op.
Laatst gewijzigd op 8 mei 2023