Polyfarmacie
Cijfers in het FTO
Verschillende organisaties kunnen u op weg helpen om het geneesmiddelengebruik van uw FTO-groep zichtbaar te maken. Hieronder ziet u enkele mogelijkheden bij polyfarmacie. Voor aanvullende vragen over het genereren van voorschrijfcijfers zie Werken met cijfers.
Handboek 'Werken met cijfers in het FTO'
Het handboek 'Werken met cijfers in het FTO' van het Instituut voor Verantwoord Medicijngebruik (IVM) bevat een inleidend hoofdstuk over de mogelijkheden en onmogelijkheden van prescriptieterugkoppeling en een thematisch hoofdstuk over polyfarmacie:- Inleiding
-
Polyfarmacie, hoofdstuk 6
SFK Webrapportages
De webrapportages van de SFK zijn kant-en-klare rapporten die SFK maakt in samenwerking met KNMP/WINAp en het IVM. Voor het onderwerp polyfarmacie is een webrapportage beschikbaar, die enkel toegankelijk is met een abonnement. Voor meer informatie over de inhoud van het programma en het abonnement, zie de website van SFK.
Referentiecijfers
Referentiecijfers over polyfarmacie kunt u vinden in het handboek 'Werken met cijfers in het FTO' en via de webrapportage 'Polyfarmacie' van de SFK.



