Pijnklachten
Materialen voor het FTO
Voor groepen die een FTO over pijnklachten willen houden zijn diverse materialen beschikbaar. In het overzicht hieronder ziet u hoe u deze materialen kunt downloaden of bestellen.
FTO-module
Voor de bespreking van pijnklachten in het FTO zijn de volgende FTO-modules beschikbaar:- Artrose: pijnstilling bij artrose
- Cannabis: medicinale cannabis
- Kanker: terminale pijnbestrijding bij kanker
- Migraine
- NSAID-gebruik en het voorkomen van maagschade
- Reumatische aandoeningen
Casuïstiek
Naast de FTO-modules is aparte casuïstiek beschikbaar over:PowerPoint-presentatie
Per FTO-module is een PowerPoint-presentatie beschikbaar voor gebruik in het FTO. U kunt deze bij ons aanvragen, zie Contact voor adresgegevens.
Algemene FTO-informatie
In het Handboek FTO vindt u praktische informatie en tips voor het opzetten van een FTO en de kwaliteitsverbetering ervan. U vindt in het handboek informatie over onder andere:- agendavoorbereiding
- het maken van afspraken in het FTO
- verslagformulieren
Overige implementatiematerialen
Diverse organisaties beschikken over implementatiematerialen. Voorbeelden hiervan zijn:- NHG, diverse verdiepingsmodules op het gebied van pijn en Programma voor Individuele Nascholing (PIN) Artritis.
- Commissie Farmaceutische Hulp (CFH) van het College voor zorgverzekeringen (CVZ), beoordelingen van morfine en van diverse reumamiddelen (zie kopje 'CFH-rapporten').



